Duyurular

Yaratıcı Çocuk Festivali

136 kişi okudu.

hadianne 1

 

Sevgili arkadaşım @hadianne Derya Topçu’nun gerçekleşen hayali Türkiye’nin yaratıcılık odaklı ilk çocuk kültür&sanat festivali @yaraticicocukfestivali birbirinden değerli atölyelerin, söyleşilerin, gösteri ve konserlerin olduğu dopdolu bir programla 2-3 Haziran’da Uniq İstanbul’da. @uniqistanbul
Yaratıcı Çocuk Festivali; programındaki 14 adet bilim, sanat ve tasarım atölyesini biraraya getirerek Türkiye’de bir ilki hayata geçirecek.
Sanattan kodlamaya, kimyadan enerji verimliğine, tasarımdan renklerin büyülü dünyasına uzanan zengin içerikli ‘Yaratıcı Çocuk Festivali atölyeleri’ ; çocukları etkinlik fikrinden uzaklaştırarak, onları üretken ve deneyim odaklı bir keşif ortamınına sokacak.
Çocuklar gün boyu açık havada yaratıcı deneyimler yaşarken; ebeveynler birbirinden kıymetli konuşmacıların söyleşilerine katılarak festivali çocuklarıyla birlikte yaşama fırsatı bulacaklar.
Kendi alanında uzmanlaşmış kişiler ile ebeveynleri buluştucak söyleşilerde @sunay.akin , @dogancucelogluofficial @ceydadvenci , @dr.ozgurbolat , Ahmet Güneştekin, @serminyasarofficial gibi değerli isimler konuşmacı olacak.
FMV Işık Okulları Çocuk Korosu, Pırlangıç Çocuk Şarkıları Konseri, @Kidsnook Masal Şarkıları Konseri iki gün boyunca festival coşkusunu notalara taşıyacaklar. Ayrıca, tahta bacak, pandomim ve jonklör gösterileri, geleneksel kukla tiyatrosu, rengarenk yüz boyama gibi pek çok etkinlik festivalin neşesini ve coşkusunu çocuklara taşıyacak. Biletleri biletix’ten alabilirsiniz.
Detaylı Bilgi için: www.yaraticicocukfestivali.com