Duyurular

Çocukların Bağışıklığını Güçlendirmek için Neler Yapıyorum? Beeo Propolis Etkinliğinden Notlar

7.396 kişi okudu.

img_14271

Sevgili arkadaşım Gül Sural @gulsural ve @kissthefrogistanbul bizi @beeoariurunleri etkinliğinde çok güzel ağırladılar çok teşekkürler. Propolis, ARI sütü ve ham bal hakkında çok güzel bilgiler edindim. Hassas Anne Facebook sayfamdaki 45 dakika süren canlı yayınımı buraya tıklayıp izleyebilirsiniz. Tüm sorularınızın cevabını bu yayında bulacaksınız. Uzmanı anlattı ben de sizlere iletiyorum.

img_16071

Beeo Propolis Türkiye’nin ilk ve tek Türk malı propolisi. Diğerleri yurt dışından ve genellikle Çin’den geliyor ve bunların bazıları sahteymiş ve hiç bir faydası olmuyormuş. Beni en çok Beeo’yu akademisyenlerin kurmuş olması etkiledi. Gerçekten bal ürünleri konusunda uzmanlar. Firma sahiplerinden biri İTÜ gıda mühendisliği Bölümü’nde hoca. Diğeri de uzun yıllar arıcılık ve ARI ürünleri alanında çalışmış uzman bir gıda yüksek mühendisi. 4 farklı ödül almışlar.  

img_16401

Bu konu çok önemli çünkü biz anneler çoçuğumuzun bağışıklıklığını güçlendirmek için devamlı Arayış halindeyiz. Çocuklar okula gidince hastalıklar başlıyor ve bağışıklığı güçlü çocuklar hastalıkları çok daha çabuk atlatıyor. Propolis gerçekten bu konuda biz annelere yardımcı olacak gibi görünüyor ben de bugün uzmanından konuyu dinleyince çocuklara Propolis vermeye karar verdim. Ben kendim de kullanacağım çünkü propolis kanser hastalarına da şifa sağlıyormuş. Tabii siz de kendiniz bu bilgileri değerlendirin ve isterseniz çocuk doktorunuza danışın. 

img_14321

Şimdiye kadar çocukların bağışıklığını güçlendirmek için yaptıklarım: onları sağlıklı besliyorum, spor yaptırıyorum, sık sık açık havaya çıkarıyorum, evi havalandırıyorum, d vitamini, balık Yağı ve Keçiboynuzu özü veriyorum. Şimdi @beeoariurunleri Propolis ve ARI sütü de vereceğim.

img_14841

Aslında ben ARI sütünü çok eskiden beri bilirim çünkü rahmetli babam ARI sütü ve poleni ilk defa Türkiye’nin tüm illerine satan insandı. Bugün benim için biraz nostaljik oldu.

img_16051

3 gün boyunca geçerli olacak özel Kampanyanın promosyon kodu: 51FA0L5UN Bu promosyon kodu ile www.beeo.com.tr‘ den yapacağınız alışverişte %10 indirim kazanabilirsiniz.Promosyon kodu 3 gün boyunca geçerli olacak ve tek seferlik kullanım hakkı olacak. Ayrıca web sitesine abone olursanız, ilk alışverişinize özel ekstra %10 indirim de kazanabileceksiniz.

img_15481

 

#beeoilesağlıklıçocuklar #BeeoPropolis #sağlık#sağlıklıyaşam #propolis #arısütü #polen #beeo #kovandansofraya